Hakkımızda

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri, ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir alışveriş hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de e-ticaret denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal E-Ticaret Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2010 yılında İstanbul Büyükcekmece’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir alışveriş hizmeti sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2014 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal ticaret pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2016 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2016 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de e-ticaret denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız.

 

 

Ayakkabı Ofisi © 2019